Firmy

Mrazení

Kompletní řada produktů poskytujících vytápění, větrání, klimatizování, chlazení, zmrazování a mrazení pro objekty od obchodů až po chladicí skříně.

VAŠE VÝHODY
ŘEŠENÍ MRAZENÍ PRO KOMERČNÍ SEKTOR
Společnost Daikin nabízí celou řadu produktů, které uspokojí různé požadavky systémů HVAC, zmrazování a mrazení od továren a skleníků po distribuční centra a provozovny.
 
 • ŠIROKÝ ROZSAH TEPLOT

  Společnost Daikin nabízí prostředí s přesnou teplotou v rozmezí od -45 °C do 10 °C v závislosti na skladovaných položkách, použití a rozsahu provozu.

 • ÚSPORY ENERGIE A NÁKLADŮ

  Vysoce účinný provoz díky pokročilým technologiím řízení invertorem a tepelného čerpadla přináší výrazné úspory energie a nákladů.

 • SPOLEHLIVÝ PROVOZ

  Kompletní venkovní jednotky Daikin jsou smontovány a přísně testovány v našich provozech. Skříň odolná vůči počasí s antikorozní povrchovou úpravou zajišťuje dlouhou životnost i v náročném podnebí.

 • KOMPLEXNÍ SYSTÉMY PODPORY

  Středně- a nízkoteplotní mrazicí provozy vyžadují celkovou servisní podporu, aby mohly pracovat i v náročných podmínkách. Společnost Daikin nabízí komplexní a okamžitou reakci na jakoukoliv nouzovou situaci.

Mrazení