O firmě

Klimatizace prajka

Přes 10 let na trhu.

O společnosti 
Naše společnost byla založena roku 1991 jako firma specializující se na montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Naše společnost je také členem SVAZU CHLADÍCÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY. Máme vlastní revizní techniky včetně osvědčení provádět revize chladících zařízení nařízené Ministerstvem životního prostředí i SCHKT. 
  
Servis klimatizace:
Zajistíme nejen prodej klimatizací, ale i jejich odbornou montáž. Na základě prohlídky prostoru Vám umíme doporučit to nejlepší řešení pro Vás. Následně Vám vypracujeme cenovou nabídku. Cenu montáže ovlivňují několik faktorů, jakými jsou například použitý materiál, náročnost instalace, typ a počet zařízení a lokalita.
 
Reference: 
Zákaznická spokojenost a profesionální přístup, to jsou naše nejdůležitější atributy, na kterých si zakládáme. Kvalitní práce, kterou odvádíme je naší vizitkou a nejlepší reklamou. Vážíme si každého zákazníka a to více spokojenosti za odvedenou práci. Řídíme se heslem: ,, Náš zákazník, náš pán".  V našem sortimentu naleznete široké zastoupení světoznámých značek a to například Daikin, Mitsubishi, Toshiba a jiné.
 
Montáž zajišťujeme do bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodů, cukráren či restaurací
Pro domluvení si prohlídky nás kontaktujte na tomto čísle: +420 607 809 301 nebo +420 776 021 757
Service